fbpx

O naszym spotkaniu zdecydował przypadek. Jako pasjonaci mody i prawa spotkaliśmy się przy okazji jednego z eventów. Zaczęliśmy rozmawiać o Fashion law i tak już zostało. Magda od 2013 roku prowadziła serwis Prawo w modzie, Arek flaw.pl, które następnie przekształciło się w blog arkadiuszczudlo.pl, tak wiec tematów nam nie brakowało.

Długo zastanawialiśmy się, jak podejść do tej współpracy. Jak ją ułożyć, ukształtować. Dwie indywidualności. Dwie marki osobiste. Dwa silne charaktery. Każde z nas miało za sobą niezbyt przyjemne doświadczenia wynikające z poprzednich współprac. Stąd początkowo byliśmy „razem, ale osobno”. Każde z nas budowało swoją markę, wspierając się przy okazji i obserwując, jak ta współpraca się układa. A że układała się coraz lepiej, coraz więcej mieliśmy wspólnego, coraz więcej wspólnych projektów i zaufania przy okazji, to musiało się tak skończyć.

Po przeszło 2 latach współpracy zdecydowaliśmy się w końcu połączyć siły. Nie będziemy udawać, że robimy coś osobno, skoro nasz zawodowy kapitał budujemy razem. Czujemy się ze sobą na tyle pewnie, że ten biznesowo – blogowy mariaż chcemy kontynuować wspólnie jako “Prawo w modzie”.

Czas zatem na nasz kolejny coming – out! Zapraszamy Cię na naszego wspólnego bloga “Prawo w modzie”, na którym znajdziesz wszystko co dotyczy branży mody i branży kreatywnej w ogóle.

Od pomysłu projektanta aż po szafę konsumenta – zgodnie z naszym wspólnym motto.

Wierzymy bowiem, że razem uda nam się zbudować i dać Ci więcej, lepiej i jeszcze bardziej profesjonalnie. Chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami.

Jesteś gotowy? My tak. Zapraszamy Cię do naszego świata Fashion Law – tak, jak go widzimy i tworzymy.

Zapraszamy Cię na stronę naszej kancelarii Snażyk Granicki sp.k. (wcześniej IP Legal Adwokaci) oraz Instytutu Prawa Mody.

Magdalena Korol i Arkadiusz Szczudło

Arkadiusz Szczudło

Arkadiusz Szczudło

Jestem prawnikiem w kancelarii Snażyk Korol Mordaka sp.k. Pomagam przedsiębiorcom i freelancerom z branży kreatywnej, a w szczególności mody i newtech. Prowadzę wiele projektów edukacyjnych dla branży kreatywnej. Bezpłatnie dzielę się wiedzą na tym blogu i kilku innych (...) Możesz do mnie pisać na a.szczudlo@skmlegal.pl.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - LinkedIn - YouTube - Instagram

Pin It on Pinterest

Skip to content