fbpx

Skomplikowane procedury, prawne regulacje, wymogi kapitałowe oraz inne ograniczenia obejmujące rynek giełdowy… To wszystko sprawiło, że coraz więcej osób zaczęło szukać alternatywnych form finansowania i inwestowania. Takim nowym miejscem stało się tajemniczo brzmiące “ICO”.

W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie, pomimo iż nikogo już nie dziwi korzystanie z wirtualnych walut, a pojęcia takie jak bitcoin czy blockchain stały się powszechnie znane i rozumiane, to jednak ICO i tokeny dla wielu wciąż są nowością.

Przeczytaj więcej w moim artykule dla MamStartup.pl pod adresem: http://mamstartup.pl/finanse/12331/rewolucja-ico-vs-obwarowania-prawne-co-musisz-wiedziec-o-tej-nowoczesnej-metodzie-finansowania

Arkadiusz Szczudło

Arkadiusz Szczudło

Jestem prawnikiem w kancelarii Snażyk Korol Mordaka sp.k. Pomagam przedsiębiorcom i freelancerom z branży kreatywnej, a w szczególności mody i newtech. Prowadzę wiele projektów edukacyjnych dla branży kreatywnej. Bezpłatnie dzielę się wiedzą na tym blogu i kilku innych (...) Możesz do mnie pisać na a.szczudlo@skmlegal.pl.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - LinkedIn - YouTube - Instagram

Pin It on Pinterest

Kliknij w ikonkę i poleć ten artykuł swoim znajomym :)